Повірка теплолічильників

Повірка теплолічильників

Останнім часом багатьом мешканцям приходили листи від центру комунального сервісу на зразок: “Увага! За Вашою адресою надходить термін повірки лічильника води!“, а згодом пропала можливість подавати показники лічильників. Вони “зникли з програми” у зв’язку з невідомим терміном повірки.

Насправді ж лічильники, які нам встановив забудовник, були всі повірені в серпні 2017 року і наступна їх повірка вимагається аж в серпні 2021 року. Немає необхідності витрачати кошти на повірку і прискорювати термін наступної повірки. Для того, щоб ЦКС про це дізнались і повернули лічильник знову “в програму”, потрібно виконати кілька кроків:

1. Знайти паспорт вашого лічильника тепла.

Паспорти видавали згодом після підписання договору з ТОВ “Форвард Київ-Сервіс 11” на обслуговування будинку. Ви можете перевірити, чи видавали ваш паспорт вам і чиє він в правління ОСББ, скориставшись контактами ОСББ. Без паспорту лічильника ви не зможете підтвердити термін повірки і вам доведеться платити за теплову енергію за нормами, це буде дорожче, ніж по лічильнику. Знайшли паспорт? – Робимо фото або скан-копію 30-тої сторінки паспорту і рухаємось далі. Паспорт наших теплолічильників виглядає так:

2.Сфотографувати пломбу на лічильнику.

При встановленні теплолічильників було проведено їх опломбування по всьому будинку. У вас в ЦКС можуть запитати акт опломбування, але в вас його, скоріш за все, немає і це непотрібно. Потрібне лиш фото пломби. Для цього потрібно відкрити шафу з теплолічильниками. Якщо шафа зачинена на ключ, зверніться за контактним телефоном або напряму до охорони. Відчинивши шафу, потрібно сфотографувати пломбу на теплолічильнику (пломба помаранчевого кольору, номер починається з літери С). Бажано, щоб на фото було видно серійний номер лічильника і номер пломби. Зразок фото:

Якщо з яких-небудь причин ваш лічильник неопломбований, потрібно замовити опломбування в ЦКС за телефоном (044) 247-40-40 або іншим способом. Для прискорення виконання заявки, сконтактуйте з правлінням ОСББ.

3. Повідомити ЦКС про термін повірки.

Було виявлено, що найшвидше проблему можна вирішити в месенджері Facebook. Іноді всьго за 1 день! Для цього перейдіть на Facebook сторінку ЦКС: https://www.facebook.com/cks.com.ua і натисніть кнопку “Повідомлення”.

Інший, трішки довший по часу варіант – написати всю ту ж інформацію на електронну пошту energozbut@kte.kmda.gov.ua. Також на номері +380992474040 в ЦКС є вайбер.

УВАГА! З початку 2021 року всього вище написаного стало недостатньо. Потрібно ще за номером (044) 247-40-40 подати заявку на зняття контрольних показників лічильника тепла. Після заявки приходить інспектор, бере у вас копію сторінки 30 з паспорта лічильника і оформлює повернення лічильника на облік.

В повідомленні пишемо такий текст:

Доброго дня,

В мене зникла можливість передавати показники теплолічильника.

Повідомляю вам, що мій квартирний теплолічильник фірми QualcoSonic № 00079**5 вимагає повірки в серпні 2021 року (фото сторінки з паспорту лічильника додаю). Номер пломби мого лічильника C39***121 (фото, де видно номер лічильника і номер пломби додаю).


Адреса: м. Київ, просп. Голосіївський, 95-А, квартира 384
ПІБ власника : Петренко Іван Тарасович
Телефон: +38099*****54
email: petr****@gmail.com

Прошу повернути мені можливість передавати показники лічильника через особистий кабінет.

Надсилаємо це повідомлення в месенджер Facebook, слідом за ним надсилаємо фото 30-ї сторінки з паспорту теплолічильника, де видно дату повірки і номер лічильника і фото пломби, де видно номер пломби на фото.

4. Отримуємо відповідь від ЦКС і чекаємо до літа 2021 року.

Відповідь ЦКС приходить в той же день або на наступний і виглядає приблизно так:

Доброго ранку. Мене звати ****, фахівець Голосіївського району. За результатом розгляду Вашого звернення, повідомляю, що лічильник відновлено у программі. Тепер Ви можете передавати показики лічильника.Нагадуємо! Для отримання коректних нарахувань потрібно щомісяця передавати фактичні показання лічильників – з 5 числа по останній день поточного місяця (передавати потрібно і тим споживачам, у яких встановлено бойлер). Пропонуємо декілька зручних способів:

– особистий кабінет на нашому сайті: https://cks.com.ua/cabinet/;
– call-центр ЦКС (044) 247-40-40 (Фахівці працюють:пн.-пт.:08:00-20:00);
– стаціонарний телефоном Голосіївського району (044)591-16-26 (Фахівці працюють за графіком: пн.-чт. – з 9:00 до 18:00, пт. – з 9:00 до 16:45, обідня перерва – з 13:00 до 13:45);

Дякуємо за звернення, ми завжди раді Вам допомогти! Гарного дня і будьте ЗДОРОВІ!