Біля нашого будинку кількість мість для паркування досить обмежена: 12 місць у дворі для всіх і 24 машиномісць в підземному паркінгу (в приватній власності).

На 2 місцях навпроти під’їзду встановлено блокатори, ключі від яких знаходяться в охоронця. Призначення блокаторів – зберегти вільні місця для екстерних служб. Як виключення, цими місцями можна користуватись у разі необхідності мешканцям, але не більше 30 хвилин.

На решті місць дозволено залишати транспортні засоби, але не більше 12 годин. Всі рішення про обмеження часу стоянки були прийняті правлінням ОСББ згідно з рішенням загальних зборів ОСББ від 28 лютого 2021 р. (12-те питання порядку денного).

Оптимальним рішенням стоянки для вашого автомобіля буде купівля місця в гаражному кооперативі “Південний”, паркування на вулиці за межами двору або ж оплата абонементу на проїзд на ВДНГ. При оплаті абонементу на три місяці адміністрація ВДНГ видає магнітну картку, якою можна відкривати шлагбауми на в’їздах ВДНГ, просто приклавши її до магнітного зчитувача і далі безкоштовно перебувати на території. Шлагбаум відкриється, прямо 30 метрів і праворуч вас чекатиме огороджена територія парковки (місце на карті).

Детальніше про парковку на ВДНХ можна почитати в розділі “контакти” на сайті ВДНГ. Або ж можна просто оформити перепустку за посиланням. Після замовлення перепустку можна забрати в Адміністрації ВДНГ (на карті). Телефон/Viber працівника, відповідального за паркування: Дмитро, +380931605941.

Почитати обговорення на тему парковки біля будинку можна на форумі ЖК “Авангард”.