Біля нашого будинку кількість мість для паркування досить обмежена: 12 місць у дворі для всіх і 24 машиномісць в підземному паркінгу (в приватній власності).

За домовленістю між мешканцями, на 2 місцях навпроти під’їзду встановлено “краби”, ключі від яких знаходяться в охоронця. Прзначення “крабів” – зберегти вільні місця для екстерних служб. Як виключення, “крабами” можна користуватись у разі необхідності мешканцям, але не більше 30 хвилин.

Оптимальним рішенням стоянки для вашого автомобіля буде оплата абонементу на проїзд на ВДНГ на три місяці. При оплаті абонементу адміністрація ВДНГ видає магнітну картку, якою можна відкривати шлагбауми на в’їздах ВДНГ, просто приклавши її до магнітного зчитувача. Далі шлагбаум відкриється, прямо 30 метрів і праворуч вас чекатиме огороджена територія парковки (місце на карті).

Детальніше про парковку на ВДНХ можна почитати в розділі “контакти” на сайті ВДНГ. Або ж можна просто оформити перепустку за посиланням. Після замовлення перепустку можна забрати в Адміністрації ВДНГ (на карті). Телефон/Viber працівника, відповідального за паркування: Дмитро, +380931605941.

Почитати обговорення на тему парковки біля будинку можна на форумі ЖК “Авангард”.